ערכת עיצוב אתר החברים

בעקבות דף האירוע שהועלה באתר החברים, חשבתי שיהיה נכון להטמיע את העיצוב של אתר האיגוד על אתר החברים.

מדובר בסה"כ בערכת עיצוב פשוטה של דרופל, זה לא צריך לקחת יותר מכמה שעות לעדכן את ערכת העיצוב.

להשגת מטרה זו יעזור מאד אם הערכה הקיימת תועלה ל-Github או GitLab תחת רישיון חופשי.

מי יכול לעזור לי עם זה?
@isoc-il?

היי יהודה,
אנחנו עובדים על הקמתה של מערכת חברים חדשה, ולכן לא מפתחים כרגע דברים במערכת הישנה.
המערכת החדשה תעלה בחודשים הקרובים. תודה!

אני מקווה מאד שלא מדובר במערכת מבוססת קוד סגור.

להקים מערכת חברים חדשה, זה טוב, אבל נושא מערכת החברים הוא לא חדש, וכל פעם אומרים לחברי עמותה שרוצים לעזור לשפר ש"אוטוטו זה קורה", וכל פעם דוחים.
הפורום הזה לדוגמה עבר גלוגולים, וגם כשכבר עובדים עם מערכת קוד פתוח, לא מנצלים את היכולות שהמערכת הספציפית יכולה לתת.

אשמח אם הקוד הקיים של אתר החברים יפורסם, גם אם לאחר הלבנה. גם אם לא תקבלו חזרה שינויים מהקהילה.

מערכת החברים החדשה מתבססת על salesforce, אשר נותנת זכות שימוש לגופים ללא מטרות רווח בחינם לצורך פעילותם. אנחנו אחרי סבב של בדיקות קבלה, והמערכת אמורה לעלות לאוויר תוך מספר שבועות. לגבי פתיחת הקוד של מערכת החברים הישנה לציבור, בכפוף לבחינת סוגית זכויות יוצרים של מי שכתב את הקוד עבור האיגוד (לא של האיגוד), אני בעד להעמיד אותה לרשות הציבור.

תודה על החלק השני.